“A gdy znów się spotkamy”. Historia dla typowej romantyczki

Miłość to chyba jedno z najczęściej wykorzystywanych uczuć przez autorów. Zarówno tych z polski, ale także zagranicznych. To piękne uczucie, które jest w stanie boleśnie zranić, jest omawiane na różne sposoby. Jeżeli ktoś kocha takie powieści, to w księgarniach jest w stanie znaleźć dla siebie liczne propozycje. Wśród nich ta, którą stworzyła Kristin Hammel. Oto jej “A gdy znów się spotkamy”.

Jakie są dzieje mojej rodziny?

Główną bohaterką jest Emily, która jest samotna w życiu. Nie ma ojca (odszedł), mama zmarła wiele lat temu. Była babcia, ale i ją aktualnie zabrała śmierć. Do tego kobieta nie ma ukochanego partnera. Samotność jest chyba jej pisana. Do tego wszystkiego dochodzi utrata pracy! Emily już sama nie wie co ma robić. Czuje się w tym wszystkim zagubiona.

Pewnego dnia otrzymuje ona niezwykły portret kobiet z tajemniczym liścikiem „Pani dziadek nigdy nie przestał jej kochać“. W kobiecie bohaterka rozpoznaje babcię z czasów młodości. O co w tym wszystkim chodzi? Emily postanawia działać. Chce poznać wszystkie dzieje swoich przodków. Jak się okazuje, wcale nie jest ona tak miła i przyjemna.

Emily nawet nie wie, że tropy poprowadzą ją do dawnego obozu jenieckiego na Florydzie. Tam też niemieccy żołnierze pracowali na rzecz amerykańskich farmerów. Co mają jednak z tym wszystkim wspólnego córki farmerów oraz piękny obraz? Bohaterka nie wie, że historia jej rodziny wpłynie na to, co już niedługo stanie się także z jej życiem.

“A gdy znów się spotkamy” – piękna historia

Kristin Hammel stworzyła cudowną historię, którą czyta się z prawdziwą przyjemnością. Na tyle, że czytelnikowi ciężko tak naprawdę odłożyć tą powieść na bok, ponieważ chce dowiedzieć się, co będzie dalej. Co prawda, historia Emily jest fikcyjna. Jednak pokazuje dobitnie, że nawet w życiu realnym, decyzje podjęte przez starsze pokolenia, mają wpływ na pozostałych członków rodziny.

Bohaterka powieści “A gdy znów się spotkamy” musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Warto dowiedzieć się jakie będzie zakończenie tej niezwykłej historii, która wszystkich jest w stanie wzruszyć.

https://www.youtube.com/watch?v=dpjRC9PJQS19